ZE ŽIVOTA ŠKOLY

Hledá se střelec

 Tým kategorie do 17 let absolvoval nejdříve okrskové kolo ve Světlé nad Sázavou, kde proti místní Akademii hladce zvítězil 13:0. Potom v okresním finále v Havlíčkově Brodě čekali těžší soupeři, tři vítězné týmy z dalších okrsků. V prvním zápase proti SOUT Chotěboř jsme uhráli remízu 0:0, potom však následovaly dvě prohry s Gymnáziem Havlíčkův Brod 0:2 a s OA Havlíčkův Brod rovněž 0:2. Celkově to ovšem i bez vstřelené branky znamenalo 3. místo.

 Kategorie do 19 nemusela hrát okrskové kolo, protože Světlá zápas odřekla, a tak jsme postoupili přímo do Havlíčkova Brodu. Okresní finále se tentokrát konalo za účast 6 týmů . Naše mužstvo začalo dobře vítězstvím 1:0 nad OA Havlíčkův Brod, poté následovala prohra s Gymnáziem Havlíčkův Brod 1:0, ale i to znamenalo postup do semifinále mezi nejlepší čtyři. V semifinále po remíze 0:0 došlo na střelbu pokutových kopů, kde naši střelci selhali a prohra znamenala zápas o celkové 3. místo. Zde došlo znovu na penalty a dramatický rozstřel skončil pro nás opět ! neúspěšně a  výsledkem bylo  4. místo v turnaji.

 V šesti soutěžních utkáních naše týmy vstřelili v normální hrací době pouze 1 branku a to na lepší umístění nestačilo. Autorem jediné branky byl J. Staníček.Sestava U17: Březina, Rajdl, Kubát, Holoubek, Krátký, Bezděk, Novák, Papež, Hlídek, Víšek, Kváš, Arnolt,  Kroupa a Vrbka

Sestava U19: Březina, Veleta, Popek, Rudenco, Novotný, Staníček, Arnolt, Kroupa, Toman, Rajdl, Šťastný ,Cihlář

rss