Vítáme Vás na stránkách naší školy

Škola se nachází v malebném posázavském městě Ledeč nad Sázavou a je rozložena do tří budov. Gymnázium se nachází na Husově náměstí, střední odborná a vyšší odborná škola v Koželské ulici s areálem školních dílen v Poštovní ulici. Ve škole  se vzdělává více než 400 studentů v denních, dálkových a kombinovaných formách od všeobecného vzdělávání na osmiletém nebo čtyřletém gymnáziu až po střední i vyšší odborné vzdělávání zaměřené na strojírenství, informační technologie a ekonomiku. Škola je také centrem celoživotního vzdělávání, poskytuje nejrůznější rekvalifikační kurzy, školení, semináře a další aktivity v oblasti doplňkových činností.

Dny otevřených dveří

Tradiční dny otevřených dveří školy se budou konat v pátek 24. listopadu 2017 (8:00-17:00 h) a v sobotu 25. listopadu 2017 (9:00-12:00 h) ve všech budovách školy. Srdečně zveme všechny zájemce na prohlídku školy spojenou s mnoha zajímavými aktivitami.

Schůzky rodičů

Schůzky rodičů se konají ve čtvrtek 23. listopadu 2017 od 16:00 hodin na gymnáziu Husovo náměstí a na SOŠ Koželská ulice.

Projekt Postav si CNC stroj

Ve spolupráci s firmou Kovofiniš, s. r. o. Ledeč nad Sázavou realizujeme od června 2017 projekt Postav si CNC stroj. Na realizaci se podílí žáci učebních a studijních oborů střední odborné školy.

Novinky v nabídce oborů

Od školního roku 2017-2018 mají možnost žáci studijního maturitního oboru Mechanik seřizovač získat po třetím ročníku studia i výuční list Obráběč kovů. Od školního roku 2018-2019 nabízíme nově tříleté učební obory s výučním listem Informatika ve skladování a Obráběč kovů.

Šachový turnaj - školní kolo


Ve čtvrtek 16. listopadu proběhlo školní kolo v  královské hře - v šachu. Mladší kategorii vyhrál JONÁŠ OUŘADA, starší kategorii TOMÁŠ BÍZA.

Exkurze v Praze v rámci Týdne Vědy a techniky

Žáci gymnázia se zúčastnili přednášek konaných v rámci Týdne vědy a techniky

FLORBAL - ORION CUP


Úspěchy našich florbalistů:

 

NADĚJE DO BUDOUCNOSTI!

rss