Vítáme Vás na stránkách naší školy

Škola se nachází v malebném posázavském městě Ledeč nad Sázavou a je rozložena do tří budov. Gymnázium se nachází na Husově náměstí, střední odborná a vyšší odborná škola v Koželské ulici s areálem školních dílen v Poštovní ulici. Ve škole  se vzdělává více než 400 studentů v denních, dálkových a kombinovaných formách od všeobecného vzdělávání na osmiletém nebo čtyřletém gymnáziu až po střední i vyšší odborné vzdělávání zaměřené na strojírenství, informační technologie a ekonomiku. Škola je také centrem celoživotního vzdělávání, poskytuje nejrůznější rekvalifikační kurzy, školení, semináře a další aktivity v oblasti doplňkových činností.

Dny otevřených dveří

Tradiční dny otevřených dveří školy se budou konat v pátek 24. listopadu 2017 (8:00-17:00 h) a v sobotu 25. listopadu 2017 (9:00-12:00 h) ve všech budovách školy. Srdečně zveme všechny zájemce na prohlídku školy spojenou s mnoha zajímavými aktivitami.

Schůzky rodičů

Schůzky rodičů se konají ve čtvrtek 23. listopadu 2017 od 16:00 hodin na gymnáziu Husovo náměstí a na SOŠ Koželská ulice.

Projekt Postav si CNC stroj

Ve spolupráci s firmou Kovofiniš, s. r. o. Ledeč nad Sázavou realizujeme od června 2017 projekt Postav si CNC stroj. Na realizaci se podílí žáci učebních a studijních oborů střední odborné školy.

Novinky v nabídce oborů

Od školního roku 2017-2018 mají možnost žáci studijního maturitního oboru Mechanik seřizovač získat po třetím ročníku studia i výuční list Obráběč kovů. Od školního roku 2018-2019 nabízíme nový tříletý učební obor s výučním listem Obráběč kovů.

Středoškolský atletický pohár

Ve Světlé nad Sázavou proběhl 22. 9. 2017 Středoškolský atletický pohár. Soutěže se zúčastnilo družstvo chlapců gymnázia.

Škola hrou na ledečském náměstí

Po roce se v pátek 22. září 2017 konala za podpory Kraje Vysočina prezentace naší školy na náměstí v Ledči nad Sázavou. V letošním roce měla podtitul "Škola hrou".


S Vysočinou do Evropy

V tomto školním roce proběhne už 9. ročník vědomostní soutěže o našem kraji S VYSOČINOU DO EVROPY. Do soutěže, která je štědře podporována krajem Vysočina, je možné se přihlašovat už od 18. září.
rss